23 Nisan coşkusu Forum Çamlık’ta dolu dolu yaşandı.

Denizli’nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna yaraşır bir programa imza attı. Forum Çamlık’ın minik ziyaretçileri Doğa Koleji, ODTÜ Koleji ve TED Koleji’nin desteğiyle hazırlanan etkinliğe akın etti, küçük büyük herkes bayram coşkusunu doyasıya yaşadı. 27 Nisan Cumartesi günü kendi yazdığı çocuk şarkılarını interaktif oyunlar eşliğinde sahneleyen Onur Erol’unkonserine katılan minikler hep bir ağızdan şarkılar söyledi. Aynı gün Doğa Koleji işbirliği kapsamında düzenlenen yüz boyama etkinliği, maske ve rüzgar gülü yapım atölyelerinin yanı sıra Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nün programı da çocuklara dolu dolu bir bayram eğlencesi yaşattı.

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda halk oyunları ve dans gösterilerinin yanı sıra neşeli kortejler ve koro dinletileriyle dolu dolu bir bayram programı gerçekleştirdi. 23 Nisan 2019 Salı günü saat 16.30’da kortejle açılan program, saat 17.00’de sahne alan Doğa Koleji korosunun bayrama özel performansıyla devam etti. Saat 17.15’te ODTÜ Koleji, 23 Nisan’a özel halk oyunları gösterisini Forum Çamlık ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Saat 17.30’da sahne alan TED Koleji ekibi ise yine coşku dolu bir dans gösterisiyle bayram coşkusuna keyif kattı. Küçük büyük herkes, hep beraber marşların söylendiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Forum Çamlık’a akın etti.

Çocuklara özel sürprizlerini hafta boyu sürdüren Forum Çamlık, 27 Nisan 2019 Cumartesi günü minikleri Onur Erol’un konserinde ağırladı. Hep beraber şarkılar söyleyerek interaktif oyunlarla sosyalleşme imkanı bulmak isteyen çocuklar, ücretsiz gerçekleştirilen konsere katıldı. Aynı gün Doğa Koleji standına ev sahipliği yapan Forum Çamlık, minik ziyaretçilerini 11.00 – 18.00 saatleri arasında yine ücretsiz gerçekleştirilen yüz boyama etkinliği, maske ve rüzgar gülü yapım atölyelerinde ağırladı. Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nün sunduğu eğlenceli programın yanı sıra konser ve atölyelerde eğlenmek, keyifli ve verimli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm çocuklar Forum Çamlık’ta buluştu.

Bir cevap yazın