AYDEM YÖNETİM KURULU ÜYESİ BARAN SALDANLI’NIN KALEMİNDEN “VARIM! AMA NEDEN? EVRENİN SIRLARINA DAİR BİR ARAŞTIRMA”

Aydem Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Baran Saldanlı “VARIM! AMA NEDEN? EVRENİN SIRLARINA DAİR BİR ARAŞTIRMA” isimli kişisel gelişim üzerine yazdığı kitabını okurlarıyla buluşturdu.

KİTAP HAKKINDA

Bir gece yıldızla kaplı gökyüzüne bakarken, uçsuz bucaksız gözüken bir deniz manzarası karşısında ya da kendimizi doğanın muhteşem döngüsü içinde aciz hissettiğimiz bir yerdeyken her birimizin aklından benzer sorular geçmiştir; bu sonsuz ve giderek genişleyen evrendeki yerimizi, varlığımızın amacını, biz olmasak da bir ahenk içinde akıp gidecek olan yaşama katkımızın ne olması gerektiğini sorgulamışızdır.

Baran Saldanlı’nın yazdığı Varım! Ama Neden? de tam olarak bunu yapıyor, hemen herkesin zaman zaman aklından geçen sorulara çok yönlü bir araştırmayla yanıtlar arıyor. Tanrı’nın varlığı, evrenin işleyişi, özü, boyutları, bilinç kavramı gibi konuları tartışarak ilerleyen kitap nihayetinde varoluşun amacına ulaşıyor ve okurlarına kendi sorularını sormaları konusunda cesaret veriyor, farklı yanıtlar aramak isteyenler için yeni pencereler açıyor.

Bir cevap yazın