BASINA VE KAMUOYUNA!..

‘’Doğru Çizgi Ekibi’’ olarak 15. Dönem seçimlerinde Odamızın yönetimine aday olduk ve değerli üyelerimizin destekleri ile bu göreve layık görüldük.

Mesleğimize ve kentimize olan sorumluluklarımızın bilinciyle geçirdiğimiz 2 yıllık dönemimizin sonuna geldik. Kapsayıcı, şeffaf, etkin ve geleceğimize entegre bir Mimarlar Odası için çabalayacağımıza söz vermiştik. En başından bu yana kolektif bilincin aşamayacağı hiçbir engel olmadığına inandık ve yolumuza böyle devam ettik. Gelecek dönemde de aynı bilinçle mesleğimiz, meslektaşlarımız ve kamu yararı adına yapacağımız tüm çalışmalarımızı tarafsız, adil ve mesleki bakış açımız ile yaşanılabilir kentler, mimarlık hizmeti almış yapılı çevre, sürdürülebilir mimarlık ve yaşam ekseninde devam edeceğimize söz veriyoruz.

Doğru Çizgi Ekibi olarak taze bir enerjiyle aramıza katılacak meslektaşlarımız ve kıymetli tecrübeleriyle bizimle birlikte olan ekibimizle beraber yepyeni bir yolculuğa çıkıyoruz.

16. Dönem Genel Kurulunda Odamızın yönetimine aday olduğumuzu sizlerle paylaşmak isteriz. Önümüzdeki dönemde bu göreve talip olan meslektaşlarımızın isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yönetim Kurulu Asil Adaylarımız: Özlem Durdu Kabel Mehmet Öztürk Tuba Acar Panayır Kadir Onur Güzin İlyas Ersöz Tuğba Samanlıoğlu Tozak İnanç Berkay Yönetim Kurulu Yedek Adaylarımız; Tuğçe Yurdagül Elifcan Duygun Şeyma Yılmaz Oğuzhan Hayat Yasir Abalı Kerim Bezirci Gülsina Yalçın Yerinden Yönetimin önemini her fırsatta vurguluyoruz. Mimarlar Odası da yerinden yönetimin paydaşlarından birisidir. Yerel seçimlerin arefesinde bir demokrasi şölenine dönüşen 20 Ocak’ta yapılacak olan Genel Kurulumuza tüm Denizlililer ve meslektaşlarımızı bekliyoruz. Sevgi ve saygılarımızla…

Bir cevap yazın