BAŞKAN DOĞAN KADIN KURSİYERLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Başkarcı Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’ndeki kursiyerler ile bir araya geldi. Doğan, “Kadınlarımızın sanatsal uğraşlar içerisinde olduğu bir ilçe için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

İlçe genelindeki çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Kültür, sanat, spor ve el becerileri kurslarının gerçekleştirildiği merkezleri sık sık ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bu kez de Başkarcı Mahallesi’ne kazandırılan Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’ndeki kursiyerleri ziyaret etti. Kurslara katılan kadınlar ile bir araya gelen Başkan Doğan, talep ve görüşleri dinledi.

“HER ZAMAN SANATLA İÇ İÇE OLACAĞIZ”

Merkezefendi’de kadınlara pozitif ayrımcılık olduğunu ifade eden Doğan, “İlçemize çok sayıda Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri kazandırdık. Bu merkezlerimizde kadınlarımız hem sosyalleşiyor hem de verimli vakit geçiriyor. Hemşehrilerimizin bu merkezlerimiz hakkındaki olumlu geri dönüşleri bizim için çok kıymetli. Kadınlarımızın sanatsal uğraşlar içerisinde olduğu, zanaat becerilerini geliştirdikleri bir Merkezefendi için çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman kadınlarımızı destekleyecek ve onların yanında olacağız” diye konuştu.

ZELİHA ŞENGÜL

EDİTÖR

Bir cevap yazın