BAŞKAN KEPENEK’TEN 1 MAYIS MESAJI

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün barış, huzur ve bayram havasında geçmesi temennisinde bulunan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ”1 Mayıs İşçi Bayramı’nın, adından da ifade edildiği şekliyle toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesine fırsat ve vesile olmasını diliyorum. Bizler millet olarak, işçilerimizin alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız” diye konuştu.

1 Mayıs Bayram Havasında geçsin.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, insan onuruna yaraşır bir şekilde bayram havasında, huzur, güven ve barış ortamında kutlanması için herkesin üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olması faydalı olacaktır’ diyerek sözlerine devam eden Başkan Kepenek, “Bizlerin de arzusu ve çalışmalarımızdaki temel hedefimiz, çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığının iyi derecede olduğu ortamlarda mesai yapmalarıdır. Çalışanlarımız işinde ve işyerinde mutsuz olursa, bu olumsuzluk doğrudan aile hayatına yansır. Bu da sağlıksız bir toplumun işaretidir. O nedenle, çalışanlarımızın işlerinden ve kurumumuzdan duyduğu memnuniyeti artırmak ve haklarını korumak adına elimizden geleni yapıyoruz. İşçilerimizin de, iş yerinde bulundukları süreyi “en verimli şekilde” geçirdiklerine inanıyorum. Birlik ve beraberlik içinde, birbirimize inanıp güvenerek, aynı hassasiyet içinde hareket etmemiz durumunda, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk, çözemeyeceğimiz hiçbir sorun kalmaz. Yerel yönetimler olarak bizler de bu noktada üzerimize düşenleri yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

1 Mayıs’ın ilçemizde ve ülkemizde anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında, huzur içerisinde geçeceğine inanıyorum diyen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek; “Toplumumuzdaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliğimizin oluşmasına vesile olması dileklerimle, sermayesi emek ve alın teri olan başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere tüm çalışanların 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın