BAŞKAN ÖRKİ’DEN 2022 YILI MESAJI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2021 yılını geride bırakırken, 2022 yılının bütün insanlığa hayırlara vesile olmasını diledi. Başkan Örki, “2022 içinde hiç durmadan gayret edeceğiz. Sevgi diliyle her zaman ama her zaman yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Belediye Başkanı Avni Örki, 2021 yılında çok önemli gelişmelerle birlikte, zor bir yıl olduğunu belirterek, engellere karşı birlik ve beraberlikle bütün zorlukların aşıldığını ifade etti. Örki, yeni yıl mesajında öncelikle temennilerini dile getirerek, “Kıymetli hemşehrilerim, dünyamız ve ülkemiz açısından çok önemli gelişmelerin yaşandığı koca bir yılı daha geride bırakmamıza saatler kaldı. Artık yeni heyecanlar ve yeni umutlar eşliğinde 2022 yılına merhaba diyoruz. Bu süreçte öncelikle yaşanan sağlık sorunları nedeniyle hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına da sabırlar diliyoruz. Elbette şu anda hastanelerde tedavi altında olupta şifa bekleyen birçok vatandaşımızda var. O insanlarımıza da Rabb’imden tez zamanda şifalar temenni ediyoruz. Bu vesileyle 2022 yılının ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

“ÖDÜLLERLE DOLU BİR YIL OLDU”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2021 yılının Pamukkale Belediyesi açısından ödüllerle dolu bir yıl olduğunu ifade ederek, “Geride bırakmaya hazırlandığımız 2021 yılı içerisinde hiç durmadan milletimizin huzuru menfaati ve onların refahı için gayret ettik çalıştık. Birçok önemli projeyi hayata geçirdik. Birçok güzelliklere imza attık. Evet çok zor bir yıldı gerek pandeminin getirmiş olduğu etkiler, gerekse de dünya genelinde yaşanan tedarik zincirindeki kopmalar vesilesiyle yaşanan bir takım ekonomik sıkıntılar bizim karşımızda birer engel olarak hep dağ gibi dikildi. Ancak personelimizin ve burada çalışan diğer bütün arkadaşlarımızın ve aynı zamanda da siz değerli vatandaşlarımızın işbirliğiyle, birlik ve beraberliği ile o sıkıntılarımızın her birisini atlattık. Geçtiğimiz yıla baktığımızda ilçemiz parmakla gösterilen birçok güzelliğe de imza attı. 2021 yılı adeta bizim için hizmetlerimizin ödüllerle taçlandırıldığı ödüller yılı olarak hatıralarımızda yerini aldı” dedi.

“2022 YILI HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2022 yılında da Pamukkale halkı için hiç durmadan çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, 2022 yılının açılışlar yılı olacağını vurguladı. Örki, “2022 içinde hiç durmadan gayret edeceğiz. Sevgi diliyle her zaman ama her zaman yolumuza devam edeceğiz. Sevgi diline her zaman öncelik vereceğiz. Yunus Emre’nin söylediği gibi ‘Yaradılanı severiz yaradandan ötürü’ düsturuyla hareket etmeye devam edeceğiz. İnsanlarımız arasında hiçbir konuyu, hiçbir ayrım sebebi olarak görmeyeceğiz. Bütün insanımıza eşit ve adil bir şekilde hizmetkâr olmaya devam edeceğiz. 2022 yılı içinde hazırlıklarımızı yine ciddi bir şekilde tamamladık. 2022’de bizleri bol bol açılış törenleri bekliyor olacak. Hedefimiz, bir turizm ilçesi olan, bir tarım ilçesi olan, bir hayvancılık ilçesi olan, yine eğitim ilçesi olan yüce rabbimin vermiş olduğu güzellikleri bünyesinde barındıran, bu kıymetli ve sevdalı bir şekilde bağlı olduğumuz ilçemizin dünya çapındaki itibarını daha da yükseklere taşıyabilmektir. Hedefimiz, sadece Denizli’de değil sadece Türkiye’de değil bütün dünya çapında parmakla gösterilen güzel bir coğrafya ortaya koymaktır. Daha önceki dönemlerden devralmış olduğumuz bu bayrağı çok daha yükseklere taşımaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, sayın bakanlarımızın yol göstericiliğinde, Büyükşehir belediyemizin ve vekillerimizin, teşkilatlarımızın gayretleriyle 2022 yılının 2021 yılından daha da çok güzelliklere vesile olacağını şimdiden kestirmek açıkçası zor değil. Tekraren bu süreçte hayatını kaybetmiş bütün vatandaşlarımıza, özellikle ülkemizin ve bizlerin güvenliği için mücadele ederken şehitlik mertebesine ulaşmış olan şehitlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla anıyoruz. 2022 yılının bütün insanlığa hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın