Başkan Tefenlili’den Kurban Bayramı Mesajı

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımlarak tüm islam aleminin kurban bayramını tebrik etti.

Bayramların birlik ve dayanışma ile anlam kazandığına dikkat çeken Başkan Tefenlili açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Bayramlar, dayanışma içerisinde olduğumuz, karşılıklı sevgi ve hoşgörünün had safhada olduğu özel ve anlamlı günlerdir. İslam dünyası olarak bir bayrama daha idrak etmenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.

Son bayramlarımızı koronavirüsün etkisi altında sevdiklerimizden biraz uzakta, buruk yaşasak da artık salgının kontrol altında olduğu, etkisinin azaldığı bir bayram yaşayacağız.

Paylaşmanın önemini daha çok kavramalı, ihtiyaç sahiplerinin kapısını çalarak, büyüklerimizi ziyaret ederek, çocuklarımızı sevindirerek heyecanımızı, sevincimizi ve mutluluğumuzu onlarla paylaşmalıyız

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramının milletimize, ülkemize, ve tüm İslam Alemine barış, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini dilerim”

Bir cevap yazın