Belediye çalışanlarıyla Cerrahi Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Merkezefendi Belediyesi ile her yıl imzaladıkları sağlık protokolünü yeniledi. Bu kapsamda belediye çalışanlarıyla ve birinci derece yakınları hastanenin sağlık hizmetlerinden Nisan 2023’e kadar indirimli yararlanabilecek.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ve Merkezefendi Belediyesi arasındaki sağlık protokolü yenilendi imzalanan protokole göre belediye çalışanların ve birinci derece akrabaları olan anne, baba, eş ve çocukları muayene ve tetkiklerde geçerli indirimlerden faydalanabilecek.

Merkezefendi Belediye başkanı Şeniz Doğan, “Belediyemiz bünyesinde, hemşerilerimize hizmet etmek amacıyla gece gündüz çalışan personellerimizi düşünerek Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ile indirimli sağlık protokolümüzü yeniledik. Çalışanlarımız ile birlikte Merkezefendi Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. onların sağlıkları bizler için oldukça önemli. Bu kapsamda çalışanlarımız ve değerli aileleri gerçekleştirdiğimiz protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi adına başkan Dağan’ı yerinde ziyaret eden Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Zeliha Şit, yenilen protokolün her iki taraf için de hazırlı olmasını dilerken, başkan Doğan ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi söz konusu iş birliği resmi sosyal medya hesaplarından ve kurumsal websitesi üzerinden duyurdu.

Bir cevap yazın