CHP’NİN 38 YILLIK DELEGESİ PARTİSİNDEN İSTİFA EDİP AK PARTİ’YE GEÇTİ

Denizli’de 38 yıllık CHP’li olduğunu belirten CHP İl Delegesi Çetin Karadağ partisinden istifa ederek AK Partiye geçti.

Partisinden istifa edip AK Partiye geçen Karadağ yaptığı açıklamada “Son günlerdeki olayları bir kez daha düşündüm. Kendi irademle AK Partiye üye oldum” dedi.

“SON GÜNLERDEKİ OLAYLARI BİR KEZ DAHA DÜŞÜNDÜM”

Denizli’de 38 yıldır CHP’li olduğunu belirten ve CHP İl Delegesi olan Çetin Karadağ partisinden istifa etti. AK Partiye geçen Karadağ yaptığı açıklamada ise “Uzun zamandır siyasetin içindeyim. CHP’den istifa ederek AK Parti’ye kendi irademle üye olma kararı aldım. Son günlerdeki olayları bir kez daha düşündüm” dedi.  AK Parti’ye üye olan Çetin Karadağ’ı tebrik eden AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör” CHP Denizli İl Delegesi Çetin Karadağ partisinden istifa ederek AK ailemize katıldı. Hayırlı olsun. AK Parti ailemiz her gün büyümeye devam ediyor” şeklinde konuştu.

BU GEÇİŞLER SON OLMAYACAK!

Başkan Güngör CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Çetin Karadağ hakkında şunları söyledi “Çetin Karadağ bizim kardeşimizdir. İnşallah bundan sonra birlikte uzun yol yürüyeceğiz. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın omuzlarından yükü alacağız.  15 seçime girmiş ve 15 seçimi kazanmış kesintisiz 20 yıldır iktidarda kalan AK Parti’miz 2023 seçimlerine kadar daha da güçlenecektir. Bu geçişler son olmayacak. Devamı gelecektir. Bizlerde hep beraber kardeşlik ve hukuk içerisinde birlikte yol alacağız.  Bizim gayemiz Allah rızası ve milletimizin hayır duasını almak.  Bu doğrultuda kapımız herkese açıktır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın