DTB Başkanı Tefenlili’den Polis Haftası Mesajı

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, Polis teşkilatının kuruluş yıl dönümünde bir mesaj yayımladı. Başkan Tefenlili “176 yıllık şanlı bir geçmişe sahip Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü ve emniyet teşkilatımızın fedakâr çalışanı polislerimizin ‘Polis Haftası’nı yürekten kutluyorum” dedi.

Başkan Tefenlili mesajında şu görüşlere yer verdi:

Ülkemizin köklü kurumlarından biri olan polis teşkilatımız geçmişten günümüze, gece gündüz demeden büyük fedakarlıklar göstererek devletimizin bütünlüğü, halkımızın can ve mal güvenliği için canla başla çalışmaktadır. Yurdumuzun dört bir tarafında, huzur ve güvenliği sağlayan, terör örgütleriyle ve diğer suç unsurlarıyla kararlılıkla mücadele eden polis teşkilatımız, dün, bugün olduğu gibi gelecekte de görevlerini başarı ile yerine getireceklerdir.

Zaman ve mekân kavramı gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışan, üstlendiği her görevi başarıyla yerine getiren emniyet mensupları, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.

Bu duygu ve düşünceler ile görevi başındaki polis teşkilatımızın Polis Haftasını tebrik ediyor, şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize esenlikler diliyorum.

Bir cevap yazın