DTO YİK ÜYELERİ İLE SEKTÖRLERİ DEĞERLENDİRDİ

Başkan Erdoğan, Üyelerini Her An Yanında

3 ayda 800 civarında üyesini bizzat ziyaret ederek bir rekora imza atan Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerinin her zaman yanında. Başkan Erdoğan, çeşitli iş kollarından isimler ile bir araya gelerek, sektörleri ve işleriyle ilgili gündemi değerlendirdi; alanlarının duayen isimlerinden oluşan DTO üyelerinin mesleki tecrübelerinden de istifade etti. Erdoğan, “Görüşmelerimizden edindiğimiz izlenimler ile aldığımız notlar, odamızdaki faaliyetlerimizin yol haritasını da çizecek. Değerli katkılarından dolayı Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin her birine teşekkür ederim” dedi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, odalarının Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyeleri Aygören Kardeşler Kollektif Şirketi’nin sahiplerinden M.Mesut Aygören’i, Özgürler İnşaat ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri’nin sahibi Okan Özgür’ü, Gün Market’in sahibi İsmail Gün’ü, DOK-SAN Tekstil’in sahibi M.Kemal Özdemir’i, Kaynak Tekstil’in sahibi Mustafa Kaynak’ı, Denizli Özel Sağlık Hastanesi’nin kurucusu Op. Dr. Sn. Rıdvan Erdemir ile DTO üyesi Halk Caddesi esnaflarından Muhammet Ali Öztürk’ü, iş yerlerinde ziyaret etti.

Başkan Erdoğan güne Aygören Kardeşler Kollektif Şirketi’nin sahiplerinden M.Mesut Aygören’i ofisinde ziyaret ederek başladı. Ziyaret sonrası, “Değerli büyüğümüzün, engin tecrübelerinden istifade ettik; sektörleri ve işleriyle ilgili istişarede bulunduk” dedi.

HALK CADDESİ’NDE TEMASLARDA BULUNDU

Başkan Erdoğan daha sonra Halk Caddesi’ndeki DTO üyelerinden Elit Elektrik Aydınlatma’nın sahibi Muhammet Ali Öztürk’ü ziyaret ederek sektörleri, işleri ve caddelerindeki ticari hareketlilik üzerine görüş alışverişinde bulundu. Denizli Ticaret Odasındaki faaliyetleri hakkında da bilgilendirdi. Hayırlı işler diledi. Ardından da aynı caddede hizmet veren DTO YİK Üyesi Özgürler İnşaat ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri’nin sahibi Okan Özgür ile bir araya gelerek, sektörleriyle ilgili önerilerini dinledi.

GIDA VE PERAKENDE SEKTÖRÜNÜ DEĞERLENDİRDİLER

DTO Başkanı Erdoğan, DTO YİK Üyesi Gün Market’in sahibi İsmail Gün’ü de ziyaret etti. Başkan Erdoğan, görüşme sonrası, ziyaretiyle ilgili olarak, “Sektörünün şehrimizdeki öncülerinden Denizli’mizin özgün markası Denizli Ticaret Odamızın Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Gün Market’in sahibi sayın İsmail Gün’ü iş yerinde ziyaret ettik; sektörleri ve pandemi sürecinin etkileri ile ilgili görüşlerini ve önerilerini değerlendirdik. Düşünceleri, bizim önümüzdeki günlerdeki çalışmalarımıza da yöne verecek nitelikte altın değerinde tavsiyelerdi. Teşekkür ederiz” dedi.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İLE İHRACATI ELE ALDILAR

Başkan Erdoğan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi (DOSB)’ndeki tesislerinde DTO YİK Üyesi DOK-SAN Tekstil’in sahibi M.Kemal Özdemir ile de bir araya geldi. Bu ziyaretiyle ilgili olarak da “İhracatımıza büyük katkı sağlayan örnek bir iş adamımızı ziyaret ederek sektörleri, ihracatımız ve işletmelerinin faaliyetleri üzerine istişarede bulunduk. Verimli bir görüşme oldu.” diye konuştu.

Başkan Erdoğan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde DTO YİK Üyesi Kaynak Group’un sahibi Mustafa Kaynak’ı da tekstil fabrikasında ziyaret etti. Görüşmelerinde DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya da yer aldı. Denizli’nin sanayi ve ihracatta lokomotif sektörü tekstilin yanı sıra iplik, hazır giyim ve havlu bornoz üretimi üzerine fikir alışverişinde bulundu.

SAĞLIK SEKTÖRÜNÜ VE PANDEMİ SÜRECİNİ GÖRÜŞTÜLER

Başkan Erdoğan günü ve ziyaretlerini sağlık sektöründen Rıdvan Erdemir’i, kurucusu olduğu Denizli Özel Sağlık Hastanesi’nde ziyaret ederek tamamladı. Op. Dr. Erdemir’e, pandemiyle mücadeledeki çalışmalarını aktardı. Bundan sonraki günler için Covid-19 salgınıyla mücadelede dikkat edilmesi gerekenler ve sektörleriyle ilgili görüşlerini dinledi. Erdemir, Başkan Erdoğan’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nezaketinden dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN ERDOĞAN: “YİK ÜYELERİMİZİN ÖNERİLERİ, YOL HARİTAMIZA YÖN VERECEK”

Başkan Erdoğan, ziyaretleriyle ilgili olarak, “Denizli Ticaret Odamızın sektörlerinde ve mesleklerinde örnek ve öncü durumundaki Yüksek İstişare Kurulu üyelerinin tecrübelerinden faydalandık. Bu görüşmelerimizden edindiğimiz izlenimler ile aldığımız notlar, odamızdaki faaliyetlerimizde yol haritamızı da çizecek. Çok değerli katkılarından dolayı Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin her birine tek tek teşekkür ederim” dedi.

KISITLAMA SONRASI AÇILAN İŞLETMELERİ DE UNUTMADI

Başkan Uğur Erdoğan öte yandan, pandemi kısıtlamaları sonrasında yeniden faaliyete geçen üyelerini de iş yerlerinde ziyaret etti.

Başkan Erdoğan, DTO Başkan Yardımcısı Hasan Aracı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Taşevli ile, Mahal Cafe Restaurant’a gitti. İşletme sahibi ve DTO Meclis Üyesi Cevdet Çiftçi ile işleri ve sektörleri hakkında istişarede bulundu. 

Başkan Erdoğan ayrıca, Eflatun Sokak’taki Elit Kafe’de işletmeci Akın Işık’ı ziyaret ederek, hasbihal etti. Yeniden kapılarını müşterilerine açarak hizmet sunmaya başlayan işletmelerde yüzlerin gülmesinin kendilerini sevindirdiğini ifade eden Erdoğan, “Var oluş sebebimiz üyelerimizin her koşulda her zaman yanındayız. İşletmelerimizin yeniden açılmalarının sevinçlerine ortak olduk.” dedi. 

Bir cevap yazın