DTO’DAN ÜYELERİ İÇİN YABANCI DİL KURSU

Değerli Üyelerimiz,

        Eğitimimizi, hafta içi 2 gün ve günde 2 ders saati olarak planladık. Ders saatleri 17.00 ila 18.30 arasıdır. 4 ay sürecek kursumuz, toplamda 64 ders saatidir.

        Eğitimin verimliliği için ders gruplarımız maksimum 15’er kişilik olacaktır. Kişi başı 4000 TL olan bu eğitime üyelerimiz 1200 TL ödeyeceklerdir.


           KATILABİLMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER:

1.     09 Eylül 2022 Cuma günü saat 19.00’a kadar kaydolarak online yazılı sınavı doldurmalı ve akabinde Sözlü Mülakat için yönlendirilecek eğitmenle seviye ölçümünü gerçekleştirmelidir.

(Programımızın sizler için daha yararlı ve verimli olması için her üyemizin seviyesine göre gruplara katılması önem arz etmektedir.)

2.     Mülakat sonrası başvuranlar dil seviyesine uygun gruplara ayrılarak uygun görülen eğitime davet edilecektir.

3.     Eğitim katılım payı olan 1200 TL’nin kesin kayıt için katılımcı tarafından yatırılması sonrasında, dersler 19 Eylül 2022 Pazartesi’den itibaren başlatılacaktır.

        Bu yeni programımız, iş hayatınızda İngilizce veya Almanca dillerinde yazma ve konuşmada karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelerek iş yaşamında aktif hale gelmenizi, tüm Dünya ile iş yapabilmenizi ve Denizli’nin dış ticaret kapasitesini arttırmayı amaçlamaktadır. 

        İş İngilizcesi ve Almancası Eğitim Programımız,istenilen dilde konuşmanızı geliştirmenin yanı sıra gramer konu anlatımları ile yazım dilinizin de iyileştirilmesine yönelik uygulanacaktır. O nedenle, katılımcılar, “Başlangıç” ve “Orta düzey” gibi farklı düzeylerde gruplara ayrılacaktır.

 Başvuracakların, DTO üyesi firmaların ortak, yetkili ya da çalışanı olması zorunludur.

 Eğitim öncesi yapılan sınavlarda yeterli dil seviyesine sahip olmayanlar, kursa kabul edilmeyecektir.

 Başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır.

Bir cevap yazın