EN DERİN SAYGI VE ŞÜKRANLA…

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 90. yıldönümünde bir açıklama metni yayımladı. “Tam bağımsız bir ülke için bedeller ödeyen Kurtuluş mücadelemizin onurlu kahramanlarının mirasına sahip çıkıyor, bu büyük mücadeleyi Cumhuriyetle taçlandırarak bizlere devrimlerini emanet olarak bırakan Atatürk’ün yolunda yılmaksızın ilerliyoruz.” diyen Gülizar Biçer Karaca, Atatürk’e sevgimiz, saygımız ve özlemimiz her geçen gün artıyor.” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin her bir yurttaşının, kendilerine emanet edilen ilke ve devrimlere sahip çıkma sorumluluğundan kaçınma lüksü olmadığını belirten Gülizar Biçer Karaca, Denizlimizi ziyaret eden Atatürk’ü bu ziyaretinde sevgiyle karşılayan hemşehrilerimin sonsuz bağlılığı, bugün bizlerin yolunu aydınlatmakta, ilham vermekte, karamsarlığa düşmeden ilerleme gücü sağlamaktadır.

4 Şubat Atatürk’ün Denizlimizi ziyaretlerinin yıldönümünde; tarihimizden, geçmişimizden aldığımız gücü geleceğe taşıma sözü veriyoruz. En derin saygı ve şükranlarımla…

Bir cevap yazın