Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği Yönetimine Denizli Damgası

Denizlili iş insanı Emrah Tünay, 3 Temmuzda yapılan Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği olağanüstü genel kurulunda yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Tünay’ın yanı sıra Denizli’den Yasin Serinkan, Serdar Dursun Ak, Hale İncekol, Hakan Kahya, Aziz Barış Esener, Gökhan Yılmaz da derneğin ilgili kurullarında görevi devraldı.

Denizlili İş İnsanı Emrah Tünay ve arkadaşları merkezi İstanbul’da bulunan Fenerbahçe Gönüllüleri Derneğinde yönetim kurullarına damga vurdu.

Denizlili yöneticiler adına açıklama yapan başkan yardımcısı Emrah Tünay “Genel kurul üyelerinin teveccühü ile seçildim. Başta Derneğimizin Başkanı Metin Doğan’a ve Genel Kurulda teveccüh gösteren üyelerimize çok teşekkür ederim.

Hem kulübümüze, hem derneğimize hem de Denizli’deki Fenerbahçe Camiasına layık görüldüğüm görevden dolayı hizmet etmekten onur duyacağım.

2002 yılında kurulan ve kurucu Başkanı Sayın Metin Doğan olan Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği camiamızın en önemli dernekleri arasındadır. Yıllarca gerek kulübümüze gerekse taraftarlarımıza çok önemli hizmetler veren derneğimiz, kanaat önderliği konusundaki sorumluluklarını yerine getirmeye yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte dinamik ve heyecanlı bir şekilde devam edecektir.

Ben ve arkadaşlarım Denizli’deki Fenerbahçeli hemşehrilerimize hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğimizi belirtmekten mutluluk duyarız. ‘Sadece Fenerbahçe’ sloganı bizim Derneğimizin felsefesi. Bizlerde bu şiarla her platform da Fenerbahçemize hizmetlerimizi sürdürmekten onur duyacağız.

Bu vesile ile 26 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen kulübümüzün Olağan Genel Kurulunda göreve seçilen yeni yönetim kuruluna da başarılar diler, sezonun tüm branşlarda şampiyonluklarla kapanmasını temenni ederim” dedi.

Bir cevap yazın