Hayırseverlerimiz Her Zaman Yanımızda

İlimizin en başarılı okullarından ve bundan 25 yıl önce ilk defa öğrencilerine kapısını açan Erbakır Fen Lisesi bugün Türkiye’nin sayılı okulları arasında yer alıyor.

Çeyrek asırlık bir tarihi olan okulda öğrencilerin ortak kullanım alanları olan wc-lavabo ve ıslak zeminleri hayırseverlerin katkıları ile yenilendi.

İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, okulda düzenlenen törenle öğrencilerin ortak kullanım alanlarının tadilatının yapımına katkıda bulunan hayırseverlere plaket takdim etti.

Erbakır Fen Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen törene İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, hayırseverler, okul müdürü, öğretmenler, öğrenciler ve okul aile birliği üyeleri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici törende yaptığı konuşmada “Bugün bir arada olma sebebimiz babayiğit ve cihanmert insanlar olan hayırseverlerimizin sizlere sahip çıkmak için okulumuza yaptığı katkılardır. Biz İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak hayırseverlerimizin ilimiz eğitimine yaptığı katkıları ziyadesi ile önemsiyor ve onlara canı gönülden teşekkür ederiz. Dünya olarak bir salgın döneminden geçiyoruz. Bu günlerin en önemli konularının başında hijyen ve temizlik gelmektedir. Türk kültürümüzde ve dinimizde de temizliğin önemi büyüktür. Bizde okulumuzda ilk etapta hijyen ve temizlik açısından wc-lavabo ve ıslak zeminlerden başladık. Tüm bunlar okulumuzun standartlarının yükseltilmesi adına yapılıyor. Sizlerin eğitim hayatlarının en yüksek standartlarda olması için çalışıyoruz. Okulunuzdan mezun olduğunuzda bugünü unutmayınız. Üniversitelerinizde ve iş hayatına atıldığınızda sizlere sahip çıkan hayırseverlerinizi unutmayınız ve kalbinizde her zaman merhamet duygusunu dinamik tutun” dedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici konuşmasının ardından okulun wc-lavabo ve ıslak zeminlerinin yenilenmesine katkıda bulunan hayırseverlere ve okul aile birliği üyelerine plaket takdim etti.

Okulun wc-lavabo ve ıslak zeminlerinin yenilenmesine katkıda bulunan hayırseverler:

Atateks Ata Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

Denbassan Baskı Boya San. ve Tic. Ltd.Şti.

Kemal Uğurlu San. ve Tic. A.Ş.

Aslı Tekstil Giyim San. ve Tic. A.Ş.

Gökhan Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

Rateks Baskı Boya San. ve Tic. A.Ş.

Bir cevap yazın