HONAZ’DA CAMİLER TEMİZLENİYOR

Honaz Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında bir süredir kapalı bulunan camilerin 29 Mayıs itibariyle belli ölçülerde yeniden açılacak olması nedeniyle tüm camilerde temizlik ve dezenfekte işleminde bulundu.

Korona virüs tedbirleri kapsamında uzun bir süredir kapalı olan camilerin 29 Mayıs’tan itibaren belli ölçülerde tekrar açılacağının açıklanmasının ardından Honaz’da da çalışmalar başladı. Honaz Belediyesi, bu virüsten vatandaşların etkilenmemesi için tüm camilerde temizlik ve dezenfekte işlemine başladı. Belediye tarafından özel olarak kurulan ekip ilk olarak camilerin dezenfekte edilmesini sağlarken, daha sonra pencereler, kapılar başta olmak üzere caminin tüm kısımlarında temizlik çalışmasında bulundu.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ibadethanelerin yeniden açılacak olmasıyla birlikte çalışmalara başladıklarını kaydederek, ‘’Korona virüsü tedbirleri kapsamında bir süredir kapalı durumda bulunan camilerimizin 29 Mayıs itibariyle belli ölçüler içinde açılacak olması nedeniyle, camilerimizde dezenfekte ve temizlik işleminde bulunduk. Vatandaşlarımızın bu virüsten etkilenmemesi için tüm camilerimizde temizlik ve dezenfekte işlemini büyük bir titizlikle yapmaya devam edeceğiz’’dedi.

Bir cevap yazın