HONAZ’DA ÇÖP POŞETİ DAĞITIMINA BAŞLANDI.

Daha temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Honaz Belediyesi, ilçe genelinde çöp poşeti dağıtıma başladı.

Honaz Belediyesi, evsel atıkların çevre kirliliğine sebebiyet vermeden toplanabilmesi için, ilçe genelinde ilk etapta 10 bin adet dağıtacak. Honaz genelinde her eve ulaşarak dağıtım yapacak ekipler, çöp poşetlerini vatandaşlara teslim edecekler. İlçe pazarını ziyaret eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, burada hem pazarcı esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi, hem de pazarda alışverişe gelen vatandaşlara evsel atıkların koyulacağı siyah ve geri dönüşümlü malzemelerin konulacağı mavi poşetleri ücretsiz olarak dağıttı.  

Daha temiz bir Honaz

Temiz bir Honaz için seferber olduklarını belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Ekiplerimiz Honaz’ın her mahallesine çöp poşeti dağıtımlarını gerçekleştirecek. Daha temiz bir Honaz için adeta seferber olduk. İlçemizde kurulan pazaryerinde ki esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunduk ve vatandaşlarımıza poşetleri dağıtarak, ücretsiz çöp poşeti kampanyamızı başlattık. Hemşehrilerimiz de bu poşetlerin içerisine koydukları çöpleri uygun saatlerde sağlam poşetler içerisinde çöp noktalarına çıkararak bizlere yardımcı olabilirler. Çevremizi el ele vererek, hep birlikte korumalıyız. Temizlik elimizde.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın