KAMURAN BALVEREN’DEN MEZAT ŞOV

Kamuran Balveren namıdiğer Bavaria Kamuran’nın hazırladığı Denizli Takad Derneği’nde gerçekleşen mezata antikacılar büyük ilgi gösterdi. Antika değeri büyük olan eserler ve eski eşyalar açık arttırma usulü ile satışa sunuldu. Antika severler eserleri alabilmek için birbirleri ile yarıştı Mezat sonrasında Kamuran Balveren; ”Mezata gelen ve ilgi gösteren herkese sonsuz teşekkürler, antika sever birisi olarak mezata gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok memnunum. Mezatın düzenlenmesinde bize yardımlarını esirgemeyen Takad Antikacılar Derneği başkanı Şuayip Cihan’a, yöneticilerine, tüm antika severlere ve koleksiyoncularımıza teşekkür ederim. Mezatımız her Perşembe saat 7.30’da gerçekleşecek, tüm antika severlerimizi bekliyoruz’’ dedi.

Mezatta 15 taş plak olmak üzere 50’nin üzerinde plak, değişik süs eşyaları, mobilyalar, tablolar, eski halı ve kilimler, eski dönemlere ait ibrik, vazo, aplik, lambader, maskeler, vb birçok tarihi eşyalar kısa sürede alıcı buldu.

 Mezat aralarında Denizli’nin yakından tanıdığı müzisyenlerden Kadir Alpay, Beste Alpay ve Beren Balveren sahne aldılar. Davetlilere müzik ziyafeti çektirdiler.

Bir cevap yazın