Kurban Bayramı tatili süresince vatandaşların mağdur olmaması önlemler

Kurban Bayramı tatili süresince vatandaşların mağdur olmaması önlemler alan Çameli Belediyesi, birçok biriminde nöbetçi ekipler oluşturarak halkın acil ihtiyaçlarını anında karşılayacak.

Çalışmalarla ilgili Açıklamada bulunan Başkan Cengiz ARSLAN bayram süresince ortaya çıkacak talep ve aksaklıklara karşı belli sayıda personelin görev başında olacağını belirtti.

Ayrıca Zabıta, Fen İşlerine  Bağlı Temizlik Personelleri ekiplerinin bir kısmı da ilgili yerlerde denetleme ve ihtiyaç halinde müdahalelerine devam edecek.

Acil Durumlarda Zabıta Müdürlüğü için 0530 268 4850  veya Whatsapp Hattı : 0530 268 4861 yazabilirsiniz

Vatandaşların huzur içinde bayram geçirmesi için Çameli Belediyesi’nin pek çok birimi de iş başında olacak. Belediye hizmetlerinin Bayram tatili boyunca devam edeceğini ifade eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN, “Her zaman olduğu gibi bayramda da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İlgili birimlerimiz bayram boyunca hizmet vermeye devam edecek. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.İleti geçmişini gizle

Bir cevap yazın