MERKEZEFENDİ KURBAN BAYRAMI’NA HAZIR

Merkezefendi Belediyesi, kurban kesim noktalarındaki hazırlıklarını tamamladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hijyen ve sağlık standartlarına uygun kesim alanlarımız hemşehrilerimizin hizmetine hazır” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı. Belirlenen kurban kesim alanları Merkezefendlilere en iyi şekilde hizmet vermek üzere hazırlandı.

EKİPLER VATANDAŞLARA YARDIMCI OLACAK

Belirlenen noktalarda vatandaşın daha sağlıklı ve temiz bir ortamda kurban kesim işlemlerini gerçekleştirebilmesi için tüm tedbir ve önlemler alındı.

Kurban kesim alanlarında kasap, zabıta ekipleri ve görevli personel hazır bulunacak. Görev alan ekipler, hijyen kurallarına uyulması konusunda vatandaşlara yardımcı olacak.

KÜÇÜKBAŞ KURBAN KESİMİNİN YAPILACAĞI YERLER

Yenişehir Kapalı Pazar Yeri, Sevindik Kapalı Pazar Yeri, Bahçelievler Kapalı Pazar Yeri, Yeni Mahalle Kapalı Pazar Yeri, Servergazi Kapalı Pazar Yeri, TOKİ Evleri Kapalı Pazar Yeri, Barbaros Kapalı Pazar Yeri, Karaman (Değirmenönü) Kapalı Pazar Yeri ve 1200 Evler Kapalı Pazar Yerlerinde küçükbaş kurban kesimi yapılacak.

Bir cevap yazın