MİMARLARIN GALA GECESİNE YOĞUN İLGİ

Mimarlar Odası Denizli Şubesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 27. Mimarlar Gecesi  9 Ekim tarihinde Anemon Otel’de gerçekleştirildi. Geceye şube üyesi mimarlar ve diğer oda başkanları ile davetli misafirler yoğun ilgi gösterdi. Gecede 60-50-45-40-35-30 ve 25. yıllarını dolduran üyelere plaketleri verilirken, odaya yeni kayıt olan meslektaşlara da rozetleri takıldı.

Geleneksel Mimarlar Gecesi kokteyl eşliğinde başlarken, ilerleyen saatlerde Sunshine Band müzik grubunun sahne aldığı gecede, üyeler ve konuklar şarkılar eşliğinde dans ederek gecenin keyfini çıkardı. Doğaç Yapı, Vitra Bellanina Yapı, Cosentino, Danta Prefabrik, Denizli Laminat ile Grandia Event firmalarının katkılarıyla gerçekleştirilen gecede ilgi gösteren tüm üyeler ve misafirler doyasıya eğlendiler.

Geceye Denizli protokolünden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Gülsever, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Kazım Güngör, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Bölüm Başkanı Gözde Kan Ülkü, TMMOB Denizli İKK Sekreteri Mehmet Akköse, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Arif Dönmez, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Gülhan Saruhan, TMMOB Harita Mühendisleri Odası İzmir 2. Başkanı Nazım Tanrıkulu, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Denizli İl Temsilcisi Aynur Akdaş,TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Aydar, TMMOB Şehir Plancıları Odası Denizli İl Temsilcisi Furkan Büyükpamukçu, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Nurhayat Aydın, Merkezefendi Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Gürhan Ger ve davetliler katıldı.Çok sayıda Oda üyesinin yanı sıra Mimarlar Odası Genel Başkan Yardımcısı Cüneyt Zeytinci, Mimarlar Odası Genel Merkezi adına gecede yer aldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı M. Serdar Alayont; gerçekleştirdikleri faaliyetlerde kendilerine destek olan tüm mimar meslektaşlarına teşekkür ederken,yapımı yakında tamamlanacak olan Şube Konferans Salonunda ilk etkinlik olarak Şube Genel Kurulunun gerçekleştirileceğini belirtti. Şube Başkanı Alayont’un ardından söz alan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Şube çalışmalarını kutlayan konuşmalardan sonra meslekte belli yıllarını dolduran üyeler ile yeni mezun genç üyelere plaketlerini ve rozetlerini takdim ettiler.

Bir cevap yazın