SARIKAYA “DEĞİŞİM VE GELİŞİM İÇİN GELİYORUZ”

Denizli ASKF Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya ve ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen “Değişim Ve Gelişim” temalı tanıtım yemeği yapıldı. Deda VİP Salonlarındaki geceye amatör spor kulüplerinin yöneticilerinin yanı sıra, spor camiasının önemli isimleri, ASKF’nin eski başkanları ve basın mensupları katıldı.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Denizli ASKF Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ayşe Sarıkaya ve ekibinin tanıtımının yapıldığı ve projelerin tanıtıldığı yemekli toplantı kulüp yöneticileri, ASKF Kurucu Başkanı Arif Gören ve diğer davetli personelin katılımı ile yapıldı.

Toplantıda katılımcılara seslenen ASKF Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya “ “Değişim ve Gelişim” temalı tanıtım etkinliğimizde bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize içten teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyorum. Hepinizin bildiği gibi bugüne kadar, ASKF yönetiminde görev yaptığım süre içerisinde birçok kez bir araya geldik ve çeşitli çalışmalar yürüttük.35 Yıllık eğitimci tecrübelerimizin yanı sıra ASKF’de görev yaptığım dönemlerde, amatör sporun başta eğitim kurumlarımız olmak üzere toplumun her kesimiyle buluşturularak geniş kitlelere yaygınlaştırılması için büyük çaba harcadık” dedi.

“ORTAK HEDEFİMİZ AMATÖR SPORU GENİŞ KİTLELERE ULAŞTIRMAK”

Ortak amaçlarının ve hedeflerinin hakkında da bilgi veren Sarıkaya; “Bundan sonrası için ortak amacımız ve hedefimiz ise; Denizli özelinde, amatör sporun geniş kitlelere daha da yaygınlaştırılarak arzu edilen düzeye getirilmesidir. Bu amaçla hiçbir beklentimiz olmadan ekip arkadaşlarımla birlikte tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bildiğiniz üzere, şimdiye kadar yaptığımız çalışmalardan ve deneyimlerimizden edindiğimiz birikimlerimizle, amatör sporu, ilimizde çok daha ileriye taşıma amacıyla ASKF başkanlığına adaylığımı koymuş bulunmaktayım.Deneyimli, çalışkan ve özverili ekibimizle, toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde bunu başaracağımıza inancımız tamdır” dedi.

“ASKF YENİ BİR BAKIŞ AÇISIYLA YOLA ÇIKACAK”

Yeni bir bakış açısı ile kitleler ile kucaklaşacaklarını belirten ASKF Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya; “Bundan sonra; Denizli ASKF olarak, yeni bir bakış açısıyla kitlelerle kucaklaşacak, ilgili kanunlar, yönetmelikler ve tüzüğümüzdeki hedeflere ulaşmak ve amaçlarımızı gerçekleştirmek için var gücümüzle hep birlikte çalışacağız. Karşılaştığımız sorunlara ortak akılla, birlikte çözümler üreteceğiz. Asla sorunları ve olumsuz koşulları mazeret olarak görmeyeceğiz. Her zaman birleştirici, hizmet ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde başarılı olacağız. Böylece, Denizli halkına, spora ve insanımıza hizmet etmenin coşkusunu birlikte yaşayacağız. Görev üstlenme isteğimizin yegane amacı budur. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Genel Kurulumuzun başarılı geçmesini diler, gelecek güzel günlerde buluşma özlemiyle saygılar sunarım”dedi.

Toplantıda söz alan ASKF Kurucu başkanı Arif Gören’de Denizli ASKF’nin kuruluşunda yaşananları ve yaptıkları hizmetleri anlattı.

İŞTE AMATÖR SPORLARA ÇAĞ ATLATACAK PROJELER

Bir cevap yazın