Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Yeni yıl dolayısıyla basın mesajı yayımladı.

Başkan İnamlık mesajında: ‘’ Bir yılı daha geride bırakırken, yeni projelerle ve hizmetlerle yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz.

Yeni yılda devam eden ve hayata geçirecekleri birçok projenin heyecanını şimdiden yaşadıklarını belirten Başkan İnamlık, Bu kutlu görevi devraldığımız günden bu güne hemşehrilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız güçle her türlü fedakarlığı göstererek çok çalışmak, hizmet etmek en önemli görevimiz ve önceliğimizdir. Yıl içerisinde de hizmet zincirimize birbirinden değerli projeler kazandırarak, birçok hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk. İlçemizi birçok alanda daha ileriye taşıma gayreti içerisinde olduk.

Tavasımız için her alanda yeni projeler üretip vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda devletimizin tüm imkanlarını sunmak ve Tavasımıza en güzel hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için aynı heyecan, azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle siz kıymetli hemşehrilerimin Yeni yılını tebrik eder;  sağlık, mutluluk, başarı ve huzur dolu bir yıl dilerim. “dedi.   

Bir cevap yazın