Ulusal Egemenlik Hep Yaşayacak!

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yılmaz:Ulusal Egemenlik Hep Yaşayacak!

Başkan Yılmaz mesajında:”Milli Bağımsızlığımızın, demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin öncüsü ve güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ nin açılışının 101.Yıldönümünü kutlamanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz.
Necip Milletimiz her zaman olduğu gibi;cesaret ve ferasetini ortaya koymak sureti kadim devletimizi her zorluğa rağmen varetmiş ve tarihin akışına değiştirerek yön vermiştir.

Tüm dünya çocuklarının katılımıyla kutlanılan ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ nın gelecekte ulusları yönetecek ve yönlendirecek olan nesilleri ortak bir coşku etrafında bir araya getirmesi münasebetiyle dünya barışına da katkısı yadsınamaz.Asil Milletimiz,
dünyanın her coğrafyasına barış,huzur ve sükun getirmiş,bu duruşu ile dimağlara kazınmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyor, TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı,minnet ve rahmetle anıyorum.

Bir cevap yazın