BAHARLA BİRLİKTE YENİ UMUTLAR YEŞERTECEĞİZ

Sevgili Denizli Life okuyucuları, yine dopdolu ve keyifli bir sayı ile sizlerle birlikteyiz. Denizli Life ailesi olarak, daima en iyisini yapabilmek için bitmeyen bir enerjiyle okuyucularımızın nabzını tutmak için çabalıyoruz. Yola çıktığımız ilk günden beri sizlere daha iyisini sunabildiğimiz sürece mutluyuz.

Şubat ve Mart ayları kışın bitimi baharın habercisidir. Bizim de içinde bulunduğumuz zor günleriaşıp baharla birlikte yeni umutlar yeşerteceğimize inanıyorum. Doğayı sevelim, hayvanları sevelim, insanları sevelim,kadınlarımıza ve çocuklarımıza şiddet uygulamaya bir son verelim. Stres, nefret ve şiddetten uzak durup insan olduğumuzu hatırlayalım. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Gelelim yeni sayımızda sizlerle paylaşmak istediğimiz konuların başlıklarına: Bu sayımızın gezi rotasında İstanbul’un kadim yerlerinden Balat, Fener ve Cibali’ye götüreceğiz sizleri. Yüzlerce yıla meydan okuyan Ayasofya’nın efsaneleri arasında kaybolacağız. Büyük aşklar sayfalarımızda İlahi Komedya’nın yazarı Dante’nin büyük aşkı Beatrice uzanacağız. Bir yandan Zeus Sunağı’nın ihtişamına tanıklık ederken diğer yandan Downtown House’da eğlencenin zirvesine çıkacağız. Denizli Ticaret Odası ve İhracatçılar Birliği’ndenhaberler de sizleri bekliyor. Her sayımızda olduğu gibi bu sayımızda da değerli yazarlarımız Cemal Ataman, Didem Saracel, Savaş Ünlü, Fatma Subaşı, Psikolojik Danışman Kemal Tuncer, Dr. Mimar Halit Coza, Diş Hekimi Hamdi Özdemir, Veteriner Hekim Hasan Kılınç,Stil Danışmanı Nilüfer Bayrak ve Fotoğraf Sanatçısı Cenk Çatalok’ın bizleri yalnız bırakmadı.

Sevgiyle kalın…

Bir cevap yazın