BİLNET OKULLARI “YAZOKULU”YLA DA İDDİALI

Bilnet Okulları, eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından;iddialı bir yaz okulu programıyla, öğrencilere unutulmaz bir yaz yaşatmaya hazırlanıyor. Öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra sosyal hayatlarını da önemseyen okul, yaz okuluyla da iddialı. Kamp boyunca birbirinden renkli aktivitelerle eğlenecek olan çocuklar, akademik başarılarına katkı sağlayacak eğitimler de alacak.Kültürel etkinlikler, sportif faaliyetler ve eğlencenin iç içe geçtiği kamp programı,çocukları yeni eğitim öğretim dönemine de hazırlayacak.

4-14 YAŞ ARALIĞINDAKİ TÜM ÖĞRENCİLERİ BEKLİYORUZ

Bilnet Okulları yaz kampı, iki periyot halinde programlanmış durumda. 4-14 yaş aralığındaki tüm öğrencilere hitap eden kampın 1. periyodu, 17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Kampın 2. periyodu ise 16 Temmuz-9 Ağustos tarihleri arasında olacak. Kampüs müdürü Tuğba Yeşilpınar, yaz okuluyla ilgili şu bilgileri aktardı: “Biz, Bilnet Okulları olarak çocuklarımızın daha verimli ve eğlenceli bir yaz tatili geçirmelerini hedefledik. 4-14 yaş aralığındaki tüm öğrencileri kampımıza bekliyoruz. Hafta içi hergün 09.00-17.00 saatleri arasında öğrencilerimiz bizimle birlikte olacaklar. Yemek ve ulaşım ücretlerinin de dahil olduğu yaz kampımıza yoğun bir ilgiyle karşı karşıyayız. O nedenle iki periyod halinde planladık. Denizli’deki tüm öğrencilerin eğitim hayatına yararlı olacak, akademik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak; bilim ve kültür gezilerinin de olduğu, çocukların her yönden gelişimine faydalı, sosyal ve kültürel faaliyetleri içeren bir program düzenliyoruz. Öğrencilerimizin hepsi bu kamp programı sayesinde pozitif yönde gelişim sağlayacakları bir yaz geçirecekler. Bizlerin profesyonel bilgi birikimine ortak olmak adına tüm öğrencileri kampa bekliyoruz.”

ROBOTİK KODLAMADA VAR DRONE KAMPI DA

Bilnet okullarının yaz kampında kültürel etkinlikler ve sportif faaliyetlerin yanı sıra yeni nesil teknolojilerde meraklı öğrenciler için önemli fırsatlar sunacak. Son dönemlerin önemli teknolojik alanlarında biri olan robotik kodlama ve drone kampı yine öğrencilerden yoğun ilgi görüyor. Bilnet’in yaz okulu programında robotik kodlama ve drone kampının dışında; ingilizce kampı, futbol, voleybol, yüzme, basketbol, ritmit jimnastik, çeşitli kültürel aktiviteler ve geziler de planlanmış durumda.

Bir cevap yazın