Biz büyük bir aileyiz

Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan Tapu Kadastro’nun kuruluşun 175. Yıl dönümü dolayısı ile Denizli 18.Bölge Müdürünü ziyaret etti, Pamukkale ve Merkezefendi Tapu Müdürlükler’inde karanfil dağıttı. Başkan Hakan Arslan emlak sektörü ile Tapu kadastronun büyük bir aile olduğuna dikkat çekti.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 175. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Denizli Emlakçılar Odası Başkan Hakan Arslan ve yönetim kurulu üyeleri Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 18. Bölge Müdürü İlhan Özlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarette müdürlük çalışmaları ve mesleki faaliyetler konusunda istişare de bulunulurken, özellikle ortak çalışamlar konudan fikir alışverişinde bulunuldu.

Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan ve yönetim kurulu üyeleri,  18. Bölge Tapu ve Kadastro ve Bölge Müdürlüğü çalışanlarına, 175. Yıl dönümü dolayısı ile çiçek hediye etti.

 Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan, Tapu ve Kadastro ailesi ile emlak ailesinin birlik ve beraberliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “İlimizdeki Tapu Kadastro ve emlakçı aileleri uyum içinde başarı ile çalışmaktadır. Denizli her yönü ile Türkiyeye örnek olmuş uyum çalışması göstermektedir. Arada aksaklıklar olabilir ama genel çerçeveden baktığımızda ise başarılı bir grafiğe sahibiyiz. İstişareler, ziyaretler ile aksaklıklar ve iyileştirmeler noktasında çalışmalarımız ve projelerimiz sürüyor. Bu anlamda bizlere herzaman destek veren Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 18. Bölge Müdürümüz İlhan Özlü ve ekibine teşekkür ederim. Bu vesile ilede Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 175. Yılını kutlar başarılarının devamını dilerim” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın