GÖLEMEZLİ’YE KAPALI PAZAR YERİ YAPILIYOR

Pamukkale Belediyesi’nin 6 ayda 6 kapalı pazar yeri çalışması kapsamında Gölemezli’ye de kapalı pazar yeri yapılacak. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçede yaşayan her vatandaşın mutluluğuna katkı vermek istediklerini ifade ederek, “Biz yapacağımız hizmetlerle sizlerin yüzünü güldürmek için çalışıyoruz” dedi.

Pamukkale Belediyesi vatandaşların pazar alış verişlerini sağlıklı ortamlarda yapabilmeleri için 6 ayda 6 kapalı pazar yeri atağına devam ediyor. Belenardıç ve Karakurt’ta temeli atılan kapalı pazar yerlerinin inşası devam ediyor. Pamukkale Belediyesi bu çalışmalar çerçevesinde Gölemezli’de yapılacak olan kapalı pazaryerinin temelini attı. Mahallede bulunan ve atıl durumda olan 250 metrekarelik kapalı alana sahip depoda güçlendirme çalışması yapılacak. Bunun yanında da yine 250 metrekarelik alanda yapılacak olan çalışmayla Gölemezli toplam 500 metrekarelik kapalı pazar yerine kavuşmuş olacak. Gölemezli mahallesinin merkezinde yer alacak olan pazar yerinde tuvaletlerin yanı sıra otopark alanı da bulunacak. Gölemezli’ye değer katacak olan kapalı pazar yerinin temeli Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, Gölemezli Muhtarı Süleyman Tekin ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

DAHA YAŞANABİLİR BİR İLÇE OLUŞTURUYORUZ

Gölemezli’de Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilk olarak mahalle buluşmasında vatandaşlarla bir araya geldi. Burada ilk konuşmayı yapan Gölemezli Muhtarı Süleyman Tekin, “Mahallemizin ihtiyaçlarından biri pazar yeri idi. Bu konuda Avni Başkanımız bizim sorunumuzu çözdü. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel de “Bugün hayırlı bir iş için buluştuk. Kapalı pazar yeri temeli atılacak. Büyükşehir ve Pamukkale belediyelerinin kıymetli başkanları önemli çalışmalar yapıyor. Biz daha güzel yaşanabilir Pamukkale hayali kurduk, gelecek nesillere daha güzel bir Pamukkale bırakacağız. Bu konuda emek veren herkese teşekkür ediyorum. Gölemezli Kapalı Pazar Yeri şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

SİZLERE LAYIK HİZMETLER YAPIYORUZ

Göreve geldikten sonra hemen kolları sıvayarak hangi mahallenin ne gibi sıkıntıları varsa çözmeye başladıklarını ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ise “Gölemezli’ye daha önce çok kez geldim. Burada hem sizlerle hem de muhtarımızla görüştük. İhtiyaçlar arasında kapalı pazar yeri olduğu söylendi. Mevcutta olan ama kullanılmaz halde bulunan depoyu yeniden ayağa kaldıracağız. Yanında da modern bir pazar yeri yapacağız. Burası sizlere layık hale getirilecek. Biz dedik ki 6 ayda 6 mahallemizde kapalı pazar yeri yapacağız. Geçtiğimiz haftalarda Belenardıç ve Karakurt’ta kapalı pazar yerlerinin temelini atmıştık. Şimdi de Gölemezli’de temel atıyoruz. Ayrıca Gölemezli’de gerekli olan bölgelerde beton kilit parke taşı da döşeyeceğiz. Çocuk oyun parkını da yenileyeceğiz. Biz yapacağımız hizmetlerle sizlerin yüzünü güldürmek için çalışıyoruz” dedi. Konuşmaların ardından Gölemezli Kapalı Pazar Yeri’nin temeli dualarla atıldı.

Bir cevap yazın