İMAMOĞLU’NDAN HONAZ’A OTOBÜS HEDİYESİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Honaz Belediyesi’ne otobüs hediye etti. Bağışlanan otobüs Honazlı vatandaşların kullanabilmesi için servise başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Denizli’nin Honaz Belediyesi’ne otobüs hediye etti. Vatandaşların ilçede kurulan pazara ikamet ettikleri mahalleden rahatça ulaşabilmesi için bağışlanan otobüs servis olarak hizmete başladı. Günün belli saatlerinde mahalleler ve ilçe merkezi arasında sefer yapan halk otobüsü vatandaşların Pazar alışverişine gitmesini kolaylaştırdı. Halk otobüsü ilçede pazar kurulmadığı günlerde ise ilçe içi ve mahalleler arası sefer yapacak.

Konuyla ilgili Honaz Belediye Başkanı Yüksel kepenek “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu tarafından belediyemize hediye edilen otobüs bugün hizmete başladı. Bugün ilk servisini yapan otobüsümüz vatandaşların yolculuklarını kolaylaştıracak. Pazaryerimize gelmekte zorluk çeken, pazarda alışverişini yaparak evlerine gitmek isteyen hemşerilerimiz artık rahatlıkla yolculuk yapabilecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum ve otobüsümüzün ilçemize ve vatandaşımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın