KESİNTİSİZ EĞLENCENİN EN ŞIK ADRESİ: DOWNTOWN HOUSE

Denizli’nin en seçkin marka mekanlarının başında hiç kuşku yok ki Downtown House geliyor. Şehrimizin gece ve eğlence hayatının önemli adreslerinden olan Downtown House, akşamları dışarı çıkıp nezih bir ortamda hem müzik dinleyip hem de dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri deneyimleyebileceğiniz nadir yerlerden biri. Haftanın her günü hizmet veren mekan, canlı müzik sahnelerinin yanı sıra özellikle gençlerin büyük ilgilisini çeken DJ performanslarıyla da adından söz ettiriyor.Downtown House, yeni yılda da etkileyici atmosferi, birbirinden lezzetli yemekleri, özel şarapları ve sahnesinde ağırladığı birbirinden değerli sanatçılarıyla fark yaratmaya devam edecek gibi görünüyor.

ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK

Yaklaşık 4 yıldır hizmet veren mekan,stage (sahne) ve house kısımlarından oluşuyor. 300 kişilik sahne kısmında özellikle öğrenciler haftanın altı günü DJ performanslarıyla eğlencenin zirvesini yaşıyor. Akşam saat 22.00’da kapılarını açan stage’de eğlence gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor. Yaklaşık 250 kişilik kapasiteye sahip house kısmında çarşamba ve cuma günleri; stage kısmında ise cumartesi günleri farklı gruplar canlı müzik performanslarıyla müzik severlerle buluşuyor. Downtown House’un sürpriz müzik gruplarını ve sahne etkinliklerini downtownhousetr instagram hesabından da takip etmeniz mümkün.

Bİ’DÜNYA LEZZET DOWNTOWN HOUSE’DA

Downtown’un mutfağı özellikle yemekten ve şaraptan anlayanlar için eşsiz lezzetler sunuyor. Kahvaltı dahil dünyanın dört bir yanından birbirinden farklı lezzetleri menüsünde buluşturmayı başaran Downtown’da adeta yok yok diyebiliriz. Alkollü-alkolsüz içecekler, soğuk-sıcak içecekler, kokteyller başta olmak üzere çok sevilen makarnalar, pizzalar, sandviçler, hamburgerler, çorbalar, antreler, salatalar, ana yemekler ve tatlılar yemek yemeyi sevenler için eşsiz deneyimler sunuyor.

DOWNTOWN HOUSE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Rezervasyon Tel: 0 (533) 4997733

Adres: Forum Çamlık AVM, Mehmetçik Mah. Doğan Demircioğlu Cad. No:2, 20170 Pamukkale / DENİZLİ

İnstagram: downtownhousetr

Web Adresi: www.downtownhouse.com.tr

E-mail: info@downtownhouse.com.tr

Bir cevap yazın