CHP’DEN ÇİVRİL ÇIKARMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanlığı, yönetim kurulu toplantısını, pandemi kurallarına uygun şekilde Çivril’de gerçekleştirdi. Toplantıdan önce Çivrilli üreticileri ve esnafı ziyaret eden CHP kurmayları, ilçenin sorunları hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.

CHP Denizli İl Örgütü Çivril’de toplandı. İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kocabay, Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, Çivril Kadın Kolları Başkanı Gönül Emre Altınbaş ve Çivril Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Palaz ile birlikte il ve ilçe yönetiminin bir araya geldiği toplantı öncesinde üreticileri ve esnafı ziyaret eden CHP heyeti, pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılar, Çivril Ovasında yaşanan su sorunu ve ekonomik krizin esnafa etkileri, ilçenin başlıca sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Esnaf ziyaretinin ardından yapılan yönetim kurulu toplantısında sorunlar masaya yatırılırken, çözüm için neler yapılabileceği konuşuldu.

Toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, yönetim kurulu toplantılarının bundan sonra her hafta başka bir ilçede toplanacağını, halkın iktidarını kurmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Bir cevap yazın