HERKESİN DİLİNDEKİ “MONACO ÇİKOLATA” YENİ YILDA DA İDDİALI

HERKESİN DİLİNDEKİ “MONACO ÇİKOLATA” YENİ YILDA DA İDDİALI

Yeme-içme sektöründe yılın en iddialı çıkışını yapan Monaco Chocolate&Coffee Factory yeni yılda da iddiasını sürdürecek gibi gözüküyor. “Pembe Çiçekli Dükkan” sloganını kullanan cafeyegirebilmek için çiçeklerden yapılmış bir kapı kemerinin altından geçiyorsunuz. Aynı özen iç mekanın dekorasyonunda da kendini gösteriyor. Sosyal medyayı etkin kullanmayı seven pek çok insan fotoğraf çekebilmek için bile Monaco Çikolata’nın yolunu tutmuş durumda. Cafenin dekorunda gösterilen özen elbette menüsüne de yansımış. Birbirinden lezzetli çikolatalı ürünleri,sıradışı sunumlarıyla kendinden söz ettirmeyi başaran marka, kısa sürede çikolata severlerin buluşma noktası haline geldi. Monaco Çikolata yaptığı işte o kadar iddialı ki menüsünde bulunan pek çok ürün Denizli’de ilk ve tek olma özelliği de taşıyor.Denizlili çikolata severlerin beğenisini kazanmayı başaran markayı,sahibi Sinan Şengül’ün ağzından dinleyelim.

BİZİM İŞİMİZ KEYİF İŞİ

Monaco Çikolata’nın başarılı patronu Sinan Şengül, uzun yıllar yeme-içme sektöründe çalışmış genç bir girişimci. Çikolataya ve işine aşk derecesinde bağlı olduğu her halinden anlaşılan Şengül, işin mutfağından; ürünlerin servisine kadar her aşamasına imzasını atıyor.Monaco Çikolata’nın mutfağını bir atölye gibikullanan Şengül, her gün yeni tatlar aramaya devam ediyor. “Bizim işimiz keyif işi. İnsanların keyifle oturacağı, sevdikleriyle uzun sohbetler edebileceği ve elbette yedikleri ürünlerin kalitesinden emin olacağı bir mekan olmasını istedim.Menümüzde Denizli için sıra dışı olan pek çok ürün var. Yeni yılda da çikolata ve meyve kombinasyonlarıyla yeni ürünler, yeni tatlar ve yeni sunumlarla pek çok noktada Denizlili çikolata severlerle buluşmaya devam edeceğiz.”diyor.

ÇİKOLATAYI HİÇ BÖYLE DENEDİNİZ Mİ?

Çikolata hemen herkesin büyük keyifle yediği bir ürün kuşkusuz.Ancak Monaco Çikolata’da işler biraz farklı ilerliyor. Günlük temin edilen taze meyveler, yine günlük hazırlanan çeşit çeşit hamurlar ve elbette çikolata. Bu üçü her gün birbirinden farklı sayısız ürün haline getirilipmüşterilerin beğenisine sunuluyor.

Monaco Çikolata’nın Denizli’de ilk ve tek olan ürünlerinin bulunduğu menüde neler yok ki? Tamamen çikolatadan hazırlanan kaselerde sunulan meyveler, içi çeşit çeşit meyve ve lezzet dolu çikolata küreleri, dışı tamamen çikolatayla kaplanan cuplar, her sepetinde ayrı lezzetlerin olduğu fondüler ve elbette kişiye özel hazırlanan hediyelik çikolata ve çilek sepetleri. Menünün tamamı elbette bunlar değil, çok daha fazlasını tecrübe etmek isterseniz Monaco Çikolata sizleri bekliyor.

Monaco Chocolate&Coffee Factory İletişim

İnstagram Hesabı:monacochocolatecoffee

Adres: Kınıklı Mah. 6055 Sk. No: 22/A

Tel: 0507 186 20 61

Bir cevap yazın